Základní informace o ČSOB Hypoteční bance

Důležité informace

Kód banky:
2100
Web:
www.hypotecnibanka.cz
Internetbanking:
hypotecnizona.hypotecnibanka.cz
SWIFT kód:

Adresa sídla

Radlická 333/150
150 57 Praha 5

Produkty ČSOB Hypoteční banky

O ČSOB Hypoteční bance

ČSOB Hypoteční banka, začínající jako Agrobanka v roce 1991, prošla zajímavou transformací, když se v roce 2000 stala součástí skupiny ČSOB, která ji v roce 2006 přejmenovala na Hypoteční banku a od 19. února 2024 nese název ČSOB Hypoteční banka. Specializuje se výlučně na poskytování hypotečních úvěrů a v tomto segmentu se řadí na špičku trhu, kde je vedoucím poskytovatelem dle objemu vydaných hypoték.

Patří do skupiny ČSOB kam patří také instituce jako Poštovní spořitelna, ČSOB Pojišťovna, ČSOB Stavební spořitelna (dříve známá jako ČMSS) a Patria finance.

Hlavními produkty ČSOB Hypoteční banky jsou hypotéky a s nimi spojené pojištění, přičemž banka nabízí široký výběr řešení, aby vyhověla potřebám různých typů klientů.

Naše hodnocení ČSOB Hypoteční banky

Hypoteční banka se vyznačuje nejrozsáhlejším výběrem hypotečních úvěrů v ČR, včetně výhodných úvěrů na energeticky efektivní obydlí. Kromě toho poskytuje tradiční hypotéky pro nákup bytu, domu nebo pozemku a nabízí i možnost americké hypotéky. Banka je připravena pomoci také s refinancováním stávajících hypoték a pojištěním nemovitostí.

Její hypoteční produkty byly oceněny v soutěži Hypotéka roku, což potvrzuje jejich kvalitu a popularitu mezi klienty.