Základní informace o ČSOB Pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.csobpoj.cz

Adresa sídla

Masarykovo náměstí 1458
532 18, Pardubice
Pobočky

Produkty ČSOB Pojišťovny

O ČSOB Pojišťovně

ČSOB pojišťovna vznikla roku 1992, pod současným názvem pak působí od roku 2003. Je členem holdingu ČSOB, který aktuálně spadá pod belgickou bankopojišťovací skupinu KBC. Díky silnému finančnímu zázemí a vysokému počtu klientů se řadí k největším a nejstabilnějším pojišťovnám v České republice. Od roku 2018 stojí v čele ČSOB Pojišťovny generální ředitel Jiří Střelický.


Do finanční skupiny ČSOB patří také:
● ČSOB,
● Hypoteční banka,
● Poštovní spořitelna,
● ČSOB Stavební spořitelna (dřívější ČMSS)
● a Patria finance.

Pobočky ČSOB Pojišťovny najdete po celé republice – od Chebu až po Český Těšín. Vyberete si na nich z komplexních pojišťovacích služeb pro běžné občany, podnikatele i firmy

A to v těchto kategoriích:
pojištění nemovitostipojištění domácnostihavarijní pojištěnípovinné ručenípojištění odpovědnostiživotní pojištěníúrazové pojištění, pojištění pro podnikatele, cestovní pojištění, pojištění internetových rizik.

Naše hodnocení ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna vám pomůže pokrýt rizika prakticky v jakékoliv životní situaci. Můžete u ní uzavřít životní pojištění, majetkové pojištění a pojistíte dokonce i domácího mazlíčka.

Klientům nabízí zázemí stabilní společnosti a její služby jsou dobře dostupné po celé republice – i díky možnosti sjednat si pojištění na kterékoliv poště.

Řadu pojištění můžete vyřídit on-line. Přes internet nahlásíte také pojistnou událost.

Výhodou je i široká pobočková síť. K dispozici máte více než 200 poboček ČSOB Pojišťovny, které najdete po celé České republice.