O portálu Financo.cz

Spojili jsme naše dlouholeté zkušenosti v oboru financí s online světem.

Dokážeme Vám ušetřit nejen peníze, ale i spoustu času, který byste jinak strávili na pobočkách bank, pojišťoven nebo různých finančních institucích.

Zaměřujeme se převážně na hypoteční úvěry, ale máme i tým odborníků, který se zaměřuje na zbylé finanční produkty, zkrátka co potřebujete, to pro Vás zařídíme.

Záleží jen na Vás, jestli se budete chtít potkat nebo vše řešit online.

Těšíme se na spolupráci s Vámi 😉
Team Financo

1.
Zajistíme vám nejvýhodnější nabídky

a vyjednáme vám lepší sazby, než na pobočce instituce.

2.
Detailně vás seznámíme s nabídkami

a vysvětlíme, jak daný finančí produkt funguje a na co si dát pozor.

3.
Připravíme vám smlouvy a zařídíme formality.

Zkrátka uděláme vše potřebné, aby vyřizování proběhlo hladce.

Jak financo funguje?

Jako první vyplníte formulář na webu týkající se konkrétního produktu a následně Vás bude telefonicky kontaktovat kolega, probere s Vámi detaily, specifikace hypotéky, základní informace o Vás a posléze to předá hypotečnímu specialistovi, který Vás bude také kontaktovat a pošle i konkrétní momentálně nejlepší nabídky co budou k dispozici na trhu – ze všech bank z Českého trhu. Vy si pak vyberete tu nejlepší nabídku a my už Vám se vším pomůžeme.

Následná správa hypotečního úvěru/ pojištění

Podpisem úvěrové smlouvy to u nás nekončí. Klademe důraz na to, aby naši klienti měli stále k dispozici co nejlepší podmínky a dlouhodobě jim spravujeme hypotéky nebo pojištění.

Dohled ČNB a Ochrana osobních údajů

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jsme regulováni Českou národní bankou.

Pečlivě dbáme na zpracování osobních údajů dle současných kritérii GDPR.

Kontakty

Adresa:

Nové sady 988/2
602 00, Brno

E-mail:

info@financo.cz

Telefon:

+420 603 880 027

IČ:

141 89 461

Datová schránka:

766abap

Společnost byla zapsána do OR vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 127047

Pomohli jsme vybrat již více než 5 000 klientům

Pan Vojtěšek, se kterým jsme řešili hypotéku, je člověk na správném místě! Provedl nás celým procesem a nemuseli jsme kromě podpisů a dodání některých dokumentů nic řešit. Vše proběhlo velmi rychle a k naší naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji!

Rodina Jiráskova, Praha

Financo.cz je super služba! Vyřídili jsme společně hypotéku, pojištění domu a POVko. Vše levnější než kdybych si to vyřizoval sám. A to nemluvím o ušetřením času.

Miroslav Machala, Brno

Když jsem zadávala poptávku na Financo.cz byla jsem dost skeptická. Neměla jsem důvěru k podobným webům. Byla jsem však překvapena přístupem. Díky výborným radám jsem zjistila, že mé předchozí pojištění bytu nebylo tak dobré, jak jsem si myslela. Určitě mohu doporučit!

Anna Zámková, Ostrava

Tým portálu Financo.cz

Tomáš Vojtěšek

CEO a zakladatel

Při zakládání portálu financo.cz si položil otázku: Jak změním trh služeb poradců k lepšímu?  Jeho cílem bylo vybudovat službu v oblasti financí, která bude skvělá a užitečná pro lidi, a která změní pohled lidí na práci finančního poradce. Nyní se ve firmě stará především o komunikaci s partnery, vyjednávání nejlepších podmínek produktů pro naše klienty a dohlíží na dodržování kvality poradenství a stanovených hodnot společnosti.

David Šiška

Hypoteční specialista

V oblasti hypotečního poradenství pracuje již několik. Na představení produktů jedné banky se dal do řeči s Tomášem a od té doby je neoddělitelnou součásti týmu Financo. Jeho obrovské zkušenosti rád předává také kolegům v rámci školení a stará o rozšiřování týmu novými kolegy. V oblasti hypoték si stále rozšiřuje své znalosti a jeho kvality oceňují klienti hlavně tím, že se na něj obrací opakovaně při otázce bydlení.

Michal Jambor

Specialista na pojištění

Náš kolega Michal je absolvent Právnické fakulty. Jako právník působil u předních českých developerů a díky tomu získal velké znalosti a zkušenosti v oblasti práva nemovitostí a financí. Je tak schopný zařídit kompletní servis financování včetně právního servisu bez zbytečných průtahu a problému s financováním, které často vznikají z nedůslednosti ostatních poradců.

Aneta Mikušová

Specialistka na pojištění

Aneta je výbornou specialistkou přes pojištění. Díky její předchozí praxi v pojišťovně dokáže nabídnout tu nejvýhodnější variantu pojištění ušitou klientům na míru.

Jiří Svoboda

Hypoteční specialista

Jiřího velkých znalostí v oblasti realit si cení nejeden klient. Jako hypoteční specialista se zkušenostmi z developerských projektů a staveb dokáže klientům velmi dobře poradit se všemi úskalími výstavby. Stejně tak dobře dokáže poradit s případným výběrem vhodné nemovitosti a jejím financováním, ale také obstarat případně kompletní servis při prodeji nemovitosti.