Moderní správa financí s nejnovějšími trendy

Běžný účet od ČSOB je nezbytným nástrojem pro moderní správu osobních financí, který se stává mostem mezi každodenními finančními potřebami a širokým spektrem bankovních služeb. Ať už se jedná o přijímání plateb, správu výdajů, online nákupy nebo plánování finanční budoucnosti, běžný účet slouží jako centrální bod pro všechny tyto aktivity. Československá obchodní banka, jedna z předních finančních institucí v České republice, nabízí svým klientům běžné účty, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám širokého spektra klientů. S důrazem na přístupnost, bezpečnost a komfort, ČSOB klade velký důraz na to, aby její finanční produkty a služby byly v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Můžete si vybrat mezi základním účtem, nebo Plus kontem, který disponuje různými výhodami, jako je například pojištění zdarma pro internetová rizika, ale také atraktivnější úroková sazba na spořicím účtu.

Výhody běžného účtu od ČSOB

  • Přístup k online bankovnictví a mobilní aplikaci – klienti mohou spravovat své finance kdykoli a kdekoli pomocí intuitivní mobilní aplikace nebo webového bankovnictví. Tyto platformy nabízejí pohodlné provedení plateb, kontrolu zůstatku, nastavení trvalých příkazů a mnoho dalších funkcí.
  • Platby kartou bez poplatků – doma i v zahraničí
  • Výběry z bankomatů – klienti mají možnost bezplatných výběrů z velké sítě bankomatů ČSOB a v rámci určitých balíčků i z bankomatů jiných bank v ČR.

Další služby k běžnému účtu od ČSOB

K běžnému účtu ČSOB lze přidružit řadu doplňkových služeb, které dále rozšiřují jeho využitelnost:

  • Kontokorent – umožňuje klientům čerpat peníze i v případě, že na účtu nemají dostatečný zůstatek, až do výše dohodnutého limitu.
  • Spořící účet
  • Investiční produkty
  • Pojištění – klienti mohou využít výhodné nabídky pojištění, které lze sjednat přímo s běžným účtem, ať už jde o cestovní pojištění, pojištění majetku či jiné typy pojištění.

Jak sjednat běžný účet od ČSOB

Založení běžného účtu od ČSOB nabízí zákazníkům možnost výběru z několika metod, díky čemuž je proces maximálně flexibilní a přizpůsobivý individuálním potřebám a preferencím. Jednou z možností je využití online formuláře na webových stránkách ČSOB. Tento způsob je ideální pro ty, kteří hledají nejsnazší a nejrychlejší cestu k otevření účtu. Celý proces je navržen tak, aby byl co nejvíce uživatelsky přívětivý, zahrnující snadnou navigaci a bezpečné prostředí pro zadání osobních údajů.

Pro ty, kteří preferují osobní přístup a možnost konzultace, ČSOB nabízí alternativu v podobě návštěvy kterékoliv ze svých poboček. Tato možnost je vhodná zejména pro klienty, kteří chtějí probrat své finanční potřeby a možnosti s odborníkem a získat tak přesnější představu o tom, které bankovní služby nejlépe vyhovují jejich aktuální finanční situaci. Na pobočce mohou klienti nejen založit běžný účet, ale také se dozvědět více o dalších produktech a službách, které ČSOB nabízí, a to vše v přátelské a podpůrné atmosféře.