Základní informace o Pojišťovně VZP

Důležité informace

Web:
www.pvzp.cz

Adresa sídla

Lazarská 1718/3
110 00 Praha 1
Pobočky

Produkty Pojišťovny VZP

O Pojišťovně VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) je největší českou zdravotní pojišťovnou. Mezi její partnery patří 96 % praktických lékařů v ČR a její služby využívá bezmála 6 milionů klientů. Na našem trhu působí od roku 1992.

Kromě výborné dostupnosti služeb patří mezi výhody Všeobecné zdravotní pojišťovny také množství benefitů pro pojištěnce – zejména příspěvky na preventivní programy a očkování. VZP zaštiťuje také Klub pevného zdraví, který svým členům poskytuje různé bonusy a slevy u smluvních partnerů.

Dceřinou společností VZP je Pojišťovna VZP (PVZP), která nabízí produkty z oblasti neživotního pojištění – cestovní pojištění, pojištění nemovitosti a další.

VZP nabízí produkty v těchto kategoriích:
zdravotní pojištění

Naše hodnocení Pojišťovny VZP

Výhodou Všeobecné zdravotní pojišťovny je skvělá dostupnost služeb. Spolupracuje s ní většina praktických lékařů a tisíce zdravotnických zařízení. Její pojištěnci tak mají dveře otevřené téměř kdekoliv.

Navíc má 190 poboček po celé republice a řadu úkonů vyřešíte i online.

Kladně hodnotíme také bohatou nabídku benefitů Všeobecné zdravotní pojišťovny. A to jak pro pojištěnce, tak pro členy Klubu pevného zdraví.

Prostřednictvím dceřiné Pojišťovny VZP nabízí také širokou škálu dalších pojistek pro firmy i běžné občany. Díky tomu mají klienti VZP většinu pojištění pod jednou střechou.